Pożyczka w kasie SKOK Stefczyka – czy sprawdzają w bik

Pożyczki gotówkowe dla osób bez zdolności kredytowej w popularnych, pozabankowych kasach SKOK Stefczyka. Nie każdy przecież musi od razu zarabiać krocie żeby móc otrzymać wnioskowany kredyt w jakimś banku. Istnieją w naszym kraju bowiem różne instytucje, które naprawdę skutecznie potrafią walczyć z wszechobecnym już u nas wykluczeniem finansowym. Takimi instytucjami są Kasy Stefczyka. Kasy oferują szeroką gamę produktów kredytowych dla klientów o niskich dochodach. O kredyt na remont mieszkania lub pożyczkę chwilówkę może liczyć każdy nawet emeryta czy rencista. Minimalny wymagany dochód miesięczny to 550 zł.

Jedną z najbardziej atrakcyjnych pożyczek w Kasach Stefczyka jest preferencyjna linia pożyczkowa. Dzięki takiej linii możemy korzystać z ekstra gotówki kiedy tylko chcemy. Raz podpisujemy umowę a z pieniędzy korzystamy kiedy potrzebujemy. Preferencyjna linia pożyczkowa ma jedną dużo zaletę cześć przyznanego limitu pożyczkowego jest nieoprocentowana. Oznacza to,że każdy kto zaciągnie pożyczkę w koncie osobistym do maksymalnie zadeklarowanej kwoty i wykona przynajmniej 3 transakcje w miesiącu minimum połowy limitu wówczas nie zapłaci żadnych odsetek.

Upraszczając: Pan Kowalski otworzył sobie preferencyjną linię pożyczkową w Kasie Stefczyka. Limit wynosi 1 tysiąc złotych. Wykorzystał limit w pełni. Wcześniej dokonał operacji bezgotówkowych na kwotę minimum 500 zł. Dzięki temu zostało zniesione oprocentowanie limitu. Przy następnej wpłacie na konto po prostu limit zostanie uzupełniony. Część limitu, która jest oprocentowana to dowolna kwota. Jednak kwota ta nie może być mniejsza niż wysokość limitu nieoprocentowanego.

Preferencyjna linia pożyczkową jest oprocentowana na 0% i 20%. Minimalna kwota przyznanego limitu to 500 zł. Maksymalnie klient może ubiegać się o limit w wysokości nawet 36 000 zł. Kasy Stefczyka pobierają od klienta prowizję za uruchomienie środków z linii. Prowizja wynosi 1,5%.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Komentarz do “Pożyczka w kasie SKOK Stefczyka – czy sprawdzają w bik”