Kredyt gotówkowy na wakacje w Alior Banku

Siedząc za biurkiem w pracy co chwila zerkałam za okno. Zbliżał się termin mojego urlopu, a pogoda w kratkę. Co z tego, że lipiec miał się ku końcowi, skoro termometry nie przekraczały 25 kreski. A ja chciałam słonka! Kreatyniny, która wniknęłaby pod skórę i zabarwiła ją na czekoladowo. Dobrze, że już wcześniej pomyśleliśmy z mężem o opcjach, jakie zaserwuje nam polskie lato i wcześniej wykupiliśmy oferty biur podróży o wyjeździe do Tunezji. Oczywiście nie udałoby się to bez kredytu gotówkowego zaciągniętego w Alior Banku. Pracowałam tam i dobrze wiedziałam jakie warunki on gwarantuje oraz na ile z mężem możemy sobie pozwolić.

Zapożyczenie się przy naszych zarobkach to prosta sprawa, ponieważ obydwoje mieliśmy stały etat, który gwarantował płynność gotówkową. Trudniej tylko było wybrać najlepszą opcję i system ratalny. Kredyt gotówkowy w Alior Bank to dobry zastrzyk gotówkowy na wakacyjny wyjazd, dzięki któremu mogliśmy wykupić bilety lotnicze i mało tego – pakiet all inclusive. Co takiego atrakcyjnego ma w sobie ta pożyczka gotówkowa? Przede wszystkim niskie comiesięczne raty: 22 złote za każdy 1 tys. kredytu, limit nawet do 150 tys. zł. bez poręczycieli i zaświadczeń, jeszcze do końca lipca 0 zł. za prowizję, transfer środków na konto w ciągu jednego dnia.

Tak więc zaciągnęliśmy kredyt gotówkowy w Alior Banku i w całości przeznaczyliśmy go na wyjazd wakacyjny do Tunezji. Swoją drogą ostatnie dni w pracy dłużyły się niemiłosiernie, ponieważ myślami byłam już daleko poza biurkiem i Polską. Nie zmieniało to jednak faktu, że liczni klienci przewijali się przed moim nosem i każdy z nich chciał prosił o zdeponowanie środków na koncie, transfer, lub przedstawienie kluczowych parametrów danego kredytu gotówkowego.

W końcu nadszedł jednak ten szczęśliwy dzień i wsiedliśmy do samolotu, pozostawiając za sobą wszystkie troski, łącznie ze świadomością spłacania hipoteki. Jeszcze wtedy spłacaliśmy kredyt i karencja była dla nas jak przysłowiowa manna z nieba. Kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy w Alior Banku to konsolidacja produktów, która z pewnością się opłaca.

Teraz nie muszę już spoglądać za okno i psioczyć na kapryśną pogodę, bo nie ma już cumulusów przesłaniających niebo. Jest za to lazur, drinki z palemką i bezpieczna dawka promieni UV, które najlepiej zapiszą na mojej skórze wakacyjną przygodę:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*