Gdzie dają prawdziwe kredyty bez zdolności kredytowej

Chociaż teoretycznie żyje nam się lepiej i cały czas poprawia się nasz standard życia, to nadal wiele osób nie może sobie pozwolić na kupno rzeczy, o których marzy. I tu nie chodzi już tylko o własne mieszkanie, dom, działkę czy nowy samochód, ale czasem mniejsze wydatki, jak na komputer, meble czy sprzęt gospodarstwa domowego.

Dlatego wiele osób zaciąga różnego rodzaju kredyty. Wiadomo, im wyższy kredyt weźmiemy, tym dłużej będziemy go spłacać. W związku z tym każdy uważnie przegląda wszelkie oferty bankowe i ich kredyty, zanim zdecyduje się na coś dla siebie. A zanim kredyt zostanie nam przyznany, banki sprawdzają naszą wiarygodność w Biurze Informacji Kredytowej i obliczają nasza zdolność kredytową. Sprawa nie dotyczy nas tak bardzo, gdy zaciągamy mniejsze kredyty, lecz jeśli chcemy kupić mieszkanie, to wolelibyśmy dostać jak najwyższą pożyczkę.

Chodzimy zatem od banku do banku i pytamy się o różne oferty kredytowe. I co się wtedy okazuje? Otóż to, że jednego dnia dany bank może nam przyznać kredyt, ale kolejnego dnia możemy już go nie otrzymać. Dlaczego tak się dzieje? Dlatego, że każda nasza wizyta w banku i zapytanie o kredyt jest już odnotowywana w Biurze Informacji Kredytowej i tym samym zmniejsza się nasza zdolność kredytowa.
Z tego wynika, że jeżeli już zdecydujemy się zaciągnąć jakiś kredyt, tylko nie wiemy jeszcze jaki, to w ciągu jednego dnia powinniśmy odwiedzić różne placówki bankowe i wybrać kredyt dla siebie, ponieważ nazajutrz możemy już go nie uzyskać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

18 komentarzy “Gdzie dają prawdziwe kredyty bez zdolności kredytowej”