Pomóżcie mi znaleźć dobry kredyt bez sprawdzania w bik

Coraz częściej słychać sygnały o nadchodzącym końcu kryzysu i znakomitych, jak na ten ciężko okres, wynikach naszej gospodarki. Niestety nie widać tego jeszcze wśród osób, które pozadłużały się ponad stan i teraz jedynym dla nich rozwiązaniem staje się kredyt bez sprawdzania w bik.

Niby banki ostro zeszły z marżami i opłatami, ale cały czas nie zmniejszyły wymagań i formalności jakie trzeba spełnić żeby dostać upragniony kredyt na mieszkanie lub na cokolwiek co nam jest niezbędne do życia. Kredyt bez sprawdzania w bik pomału staje się domeną różnych instytucji pozabankowych i dzięki temu można zaobserwować wielki rozkwit tej branży zarówno w internecie jak i w biznesie prowadzonym tradycyjnymi metodami. Oczywiście są także takie rozwiązania jak pożyczki prywatne dostępne na portalach społecznościowych jednak ciężko znaleźć kogoś kto pożyczy nam kilkaset tysięcy złotych na zakup mieszkania lub innej nieruchomości.

Jeśli nie mamy czystej kartoteki w bankowej informacji kredytowej to jedynym rozwiązaniem wydaje się kredyt bez sprawdzania w bik w jakimś banku lub takiej instytucji jak na przykład provident. Niestety nie mamy wielu banków, które oferują taką usługę i tak naprawdę powinniśmy raczej uzyskać gdzieś pożyczkę, która pozwoli nam na bieżąco płacić nasze dotychczasowe raty tak, aby przestać figurować w bik jako nie rzetelny klient jakiegoś banku. Takie rozwiązanie z pewnością potrwa trochę dłużej, ale w praktyce i w długofalowej perspektywie musi nam wyjść na dobre.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

3 komentarze “Pomóżcie mi znaleźć dobry kredyt bez sprawdzania w bik”