Szybka pożyczka bez poręczycieli – skąd wziąć pilnie kasę

Już od pewnego czasu popularny i stabilny Bank Pocztowy kusi swoich stałych klientów naprawdę bardzo atrakcyjnymi i ciekawymi ofertami finansowymi. Chociaż do tej pory powyższy bank był mocno kojarzony z polskimi emerytami i osobami będącymi na rencie. Specjalizował się w kontach osobistych i przekazach pieniężnych. Jednak od niemal roku bank coraz szerzej otwiera się również dla innych klientów. Coraz bogatsza staje się oferta produktów kredytowych oraz lokat. Są to oferty uniwersalne z których może skorzystać każdy klient bez względu na wiek czy wysokość dochodów. Jednak z atrakcyjniejszych ofert jest pożyczka gotówkowa.

O pożyczkę może ubiegać się każdy, którego miesięczny dochód netto jest wyższy niż 550 zł. Wniosek o pożyczkę można złożyć przez internet, przez telefon lub na każdym oddziale pocztowym. Pożyczka możne być przeznaczona na dowolny cel. Okres spłaty może być wydłużony nawet do 120 miesięcy. Jest to najdłuższy oferowany okres wśród banków. Do 10 tysięcy złotych o pożyczkę można ubiegać się bez zgody współmałżonka.

Minimalna kwota pożyczki to 500 zł. Maksymalnie klient może ubiegać się o pożyczkę w wysokości nawet 100 tysięcy złotych. Pożyczkę można zaciągnąć również na najmniejszy oferowany przez bank okres kredytowani, który wynosi 6 miesięcy. Oprocentowanie pożyczki jest zmienne i zależne od zdolności kredytowej klienta. Pożyczki do 20 tysięcy złotych oferowane są bez poręczycieli. W przypadku pożyczek wyższych jednak nie przekraczających 30 tysięcy złotych potrzebne jest poręczenie cywilne 1 osoby.Jeśli klient jest zainteresowany pożyczką na kwotę wyższą niż 30 tysięcy wówczas potrzebne będą aż 2 poręczenia cywilne. W przypadku pożyczek na tak wysokie kwoty konieczne jest również wykupienie ubezpieczenia na życie.

Istnieje również możliwość wykupu ubezpieczenia od utraty gotówki. Jednak opcja jest tylko polecana w przypadku wypłaty pożyczki w formie gotówkowej. Wypłata środków z pożyczki może być w formie gotówkowej może być to również przelew na konto bankowe. Wskazany rachunek bankowy może znajdować się w innym banku. Za pomocą pożyczki gotówkowej można również dokonać konsolidacji zadłużenia w innych bankach.

W przypadku umów o pożyczkę gotówkową zawieraną przez internet istnieje możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Komentarz do “Szybka pożyczka bez poręczycieli – skąd wziąć pilnie kasę”